baneris leidinys

katachetaiKas metai Vilkaviškio vyskupijos tikybos mokytojai bei katechetai, artėjant naujiems mokslo metams, renkasi į tradicinę šventę – rudens konferenciją.

Nuotr. Konferencijoje dalyvavusios vienuolika rajono mokytojų įsiamžino su Vilkaviškio vyskupu Rimantu Norvila.

Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Vilma Sluoksnaitienė pasakojo, kad konferencija vyksta vis kitame vyskupijos dekanate. Šių metų rudens konferencija vyko Vilkaviškyje rugpjūčio 26 d. Pasak jos, pedagogai susirenka aptarti darbo perspektyvų bei pasidalinti džiugiomis akimirkomis. Konferencijoje dalyvavo vienuolika rajono mokytojų.
 
Sveikinimo žodį taręs naujasis Katechetikos ir Parapijinės katechezės centrų vadovas kun. Linas Baltrušaitis informavo susirinkusius apie Katechetikos centro darbuotojų pasikeitimus. Konferencijoje dalyvavęs vyskupas Rimantas Norvila nuoširdžia kalba palydėjo mokytojus į naujus mokslo metus. Kaišiadorių vyskupijos generalvikaras mons. teol. dr. Algirdas Jurevičius pristatė pranešimą „Bažnyčia šaukiasi Dievo gailestingumo“,  Vilkaviškio dekanas prel. kan. Vytautas Gustaitis linkėjo būti ne tik Evangelijos skelbėjais, bet ir liudytojais.

Konferencijos dalyviai klausėsi Kybartų Kristijono Donelaičio abituriento Domo Ziegoraičio saksofonu atliekamų kūrinių.

Šventė tęsėsi Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje, kur buvo aukojamos šv. Mišios.

„Niekas taip nesuvienija žmonių, kaip Eucharistija. Niekas taip nesustiprina naujiems darbams, kaip Eucharistija. Niekas taip neįprasmina pasirinkto tikybos mokytojo kelio, kaip Eucharistija“, – kalbėjo vyskupas Rimantas Norvila, kuris dekanatų metodinių centrų vadovams įteikė kanoninius siuntimus tikybos mokytojams. Juos atsiėmė Šakių dekanato tikybos mokytojų metodinio centro vadovė sintautiškė Irmanta Bakienė.

Po konferencijos visų laukė agapė ir neformalus bendravimas prie kavos puodelio Vilkaviškio parapijos namuose. Tikybos mokytojai ir katechetai skirstėsi sustiprėję dvasiškai, pasisėmę idėjų naujiems mokslo metams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos