baneris leidinys

Lapkričio 18 d. dešimt Šakių „Žiburio“ gimnazijos 3–4 kl. mokinių vyko į Marijampolės kolegiją, kur dalyvavo Euroscolos finale, kuriame varžėsi penkios komandos iš  Marijampolės apskrities gimnazijų: Šakių, Gražiškių, Kybartų ir dvi komandos iš Marijampolės.

Finalas prasidėjo komandų prisistatymu, toliau vyko viktorina žodžiu ir paskutinė užduotis buvo atliekama raštu, patikrinant žinias apie Europos Sąjungos šalis. Nors norint teisingai atsakyti į klausimus reikėjo nemenkai padirbėti ir sugebėti išklausyti visų komandos narių nuomones, kurios dažnai nesutapo, šakiečiams pavyko iškovoti pergalę. Namo gimnazistai grįžo pakilios nuotaikos ir įgiję dar daugiau žinių apie Europos Sąjungą. Laimėtojų laukia kelionė į Strasbūrą.
 
Gimnazistų komandą (Modestas Matusevičius, Justina Karaliūtė, Janina Leveckytė, Milda Antanaitytė, Jovaras Rinkevičius, Feliksas Remeika, Justina Krištolaitytė, Kotryna Stankaitytė, Jonas Vaikšnoras ir Iveta Bacevičiūtė) subūrė istorijos mokytojai Asta Urbaitienė ir Darius Jakavičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos