baneris leidinys

nefaini
Nuotr. Absoliutūs nugalėtojai – komanda „(Ne)faini“, užtikrintai laimėjusi visus etapus.


Antrąjį lapkričio penktadienį švenčiamos Verslininko dienos nepamiršo ir moksleiviai iš Šakių „Žiburio“, Lukšių ir Griškabūdžio gimnazijų, Kidulių, Sintautų, Gelgaudiškio pagrindinių mokyklų, Plokščių ir Kriūkų mokyklų-daugiafunkcių centrų, minėję ją „Žiburio“ gimnazijoje vykusiame Šakių verslo informacijos centro bei rajono ekonomikos ir verslumo mokytojų organizuotame renginyje.
Komandos turėjo sukurti verslo idėjas, jas pristatyti, parengti idėjų įgyvendinimo ir rinkodaros planą bei atlikti reklamos užduotis. Kartu su mokiniais idėjų dienoje „Mes – už verslą“ dalyvavo Šakių verslo klubo prezidentė, UAB „Jundula“ direktorė Rasita Grincevičienė, mažosios bendrijos „Pašešupio medelynas“ direktorė Diana Jazukevičienė ir UAB „BTAP Group“ direktorius,  UAB „Airbag LT“ atstovas Jonas Bataitis. Verslininkai konsultavo komandas joms rengiant idėjų pristatymus,  vertino užduočių atlikimą.

Komandos gvildeno užimtumo, laisvalaikio ir patyčių problemas, o jas siūlė spręsti sukuriant įvairias paslaugas. Tai ir interaktyvios kavinės, ir laisvalaikio klubai. O štai komanda „(Ne)faini“ užtikrintai laimėjo visus etapus, sukūrusi produkto idėją. Jie laiko trūkumo problemą, derindami su pomėgiu žiūrėti kino filmus, siūlė spręsti sukūrus „appsą“. Kitaip tariant, siūlė sukurti mobilią programėlę, kuri padėtų planuoti laiką, svarbiausius ir mažiau reikšmingus darbus, o sutaupyto laiko praleidimui galinti netgi parinkti pomėgius atitinkantį filmą.

Idėjų dienoje gausiai dalyvavę šeimininkai žiburiečiai bei kitų mokyklų atsivežti sirgaliai, stebėję komandų idėjų pristatymus, taip pat turėjo galimybę „investuoti“ simbolinius 10 eurų į labiausiai patikusią idėją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos