baneris leidinys

Antradienį posėdžiavo rajono savivaldybės Švietimo įstaigų tinklo optimizavimo darbo grupė, kuri apsvarstė kelis su tinklo optimizavimu susijusius klausimus.

Susirinkusi darbo grupė aptarė planuojamus pakeitimus, kurie turėtų būti įtraukti į šių metų Švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planą. Vienas iš pakitimų, kuriam pritarė darbo grupė, o vėliau, žinoma, šiam ir kitiems klausimams turės pritarti ir rajono savivaldybės taryba – patenkinti Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro prašymą leisti steigti naują ikimokyklinio ugdymo grupę. Kitas aptartas klausimas – Šakių rajono vaikų lopšelio-darželio pavadinimo keitimas: įstaigos bendruomenė nori, kad pavadinimas sutrumpėtų ir vadintųsi Šakių lopšelis-darželis „Klevelis“.
 
Darbo grupė taip pat diskutavo, ką daryti su Lekėčių pagrindine mokykla, kuri dar šiais metais turėtų tapti mokykla-daugiafunkciu centru. Tiesa, šiuo metu sprendžiamas mokyklos likimas ir nežinia, ar bus, o jei bus, tai kiek skirta Europos Sąjungos lėšų mokyklos plėtimuisi bei naujų erdvių kūrimui, kad jose atsirastų darželis bei patalpos kultūriniams renginiams (tuomet mokykla galėtų kuo puikiausiai funkcionuoti kaip daugiafunkcis centras – red. past.). Vis tik darbo grupė nusprendė, jog nestabdys šio klausimo, ir tam, kad mokykla taptų mokykla-daugiafunkciu centru, pritars.

Bene daugiausiai diskusijų posėdyje kilo dėl Griškabūdžio gimnazijos Barzdų pradinio ugdymo skyriaus uždarymo. Dar kartą buvo priminta visa situacija, kuri ne kartą aprašyta ir rajono spaudoje. Dar kartą diskutuota, svarstyta, kalbėta apie tai, ar tikrai bus žengtas teisingas žingsnis. Tad kad ir kaip darbo grupės nariams būtų nejauku ir nesmagu kelti rankas ir balsuoti už skyriaus uždarymą, atrodo, kitos išeities jau nebelieka ir trauktis nebėra kur.

Žinoma, uždarius skyrių turės būti labai plačiai išdiskutuotas Barzdų krašto vaikų pavėžėjimo į Griškabūdžio arba Pilviškių gimnazijas klausimas.

Išdiskutavę visus įmanomus variantus darbo grupės nariai nusprendė rekomenduoti (darbo grupės sprendimai – rekomendacinio pobūdžio – red. past.) šį skyrių uždaryti. Tokiam siūlymui turės pritarti rajono savivaldybės taryba.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos