baneris leidinys

protmusis
Nuotr. Protmūšio dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti žinias Lietuvos istorijos, asmenybių, kultūros ir terminų turuose.

Artėjant Valstybės atkūrimo dienai, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragino šalies gyventojus išradingai švęsti Vasario 16-ąją. Todėl Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai, atsiliepdami į kvietimą, nusprendė šią datą paminėti organizuodami protmūšį.
 
Renginyje, kuris vyko Šakių „Žiburio“ gimnazijoje, visų fakultetų komandos turėjo progą pasitikrinti žinias Lietuvos istorijos, asmenybių, kultūros ir terminų turuose. „Žaibo“ turnyras nepaliko abejingų ir žiūrovų – visi stengėsi prisiminti savo krašto istoriją.

Tikriausiai neatsitiktinai protmūšį laimėjo istorijos-filosofijos fakulteto komanda – Sigitas Duoba, Ričardas Ulinskas, Odeta Vasiliauskaitė, Laima Venskaitienė, Jūratė Dūdaitienė. Lankydami šį fakultetą, jie ne tik savarankiškai domisi šalies ir krašto istorijos klausimais, bet ir dalyvauja susitikimuose su tokiais žymiais žmonėmis kaip Alfredas Bumblauskas ar Darius Kuolys.

Žiūrovų turnyre nepralenkiama buvo lietuvių kalbos mokytoja, poetė Onutė Jasinskienė. Komisijai vadovavo Šakių rajono savivaldybės vicemeras Edgaras Pilypaitis, nuolat drąsinęs komandų dalyvius, raginęs į šį renginį žiūrėti kaip į žaidimą, o ne egzaminą. Protmūšį gražiomis dainomis papildė Lukšių kultūros centro dainininkai, vadovaujami Remigijaus Poderio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos