baneris leidinys

egle
Nuotr. Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus specialistė Eglė Plančiūnienė (kairėje) jaunuoliams teikė profesines konsultacijas.


Vasario 2–4 dienomis parodų centre Litexpo (Vilniuje) jau 15 kartą vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“. Parodoje tradiciškai veikė Lietuvos Jaunimo darbo centrų stendas, kuriame dvi dienas dirbo ir Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus specialistės Eglė Plančiūnienė, Jūratė Drunienė, Loreta Barkauskienė.
 
Pasak E. Plančiūnienės, jų stende jaunuoliams buvo teikiamos profesinės konsultacijos, stebint profesionaliai psichologei vykdomas simuliacinis darbo pokalbis, rengiamos komandos formavimo užduotys. Stendo staliukai ir sėdmaišiai buvo nuolat užgulti jaunuolių, trokštančių pasitikrinti savo asmenybės polinkius ir profesinius interesus, – jie sprendė įvairius testus, žaidė komandos formavimo žaidimą ar išbandė save pirmame darbo pokalbyje.

Parodos tikslas – supažindinti moksleivius ir visus tuos, kurie trokšta įgyti žinių, naujų kompetencijų ar keisti karjeros kryptį, su visų pakopų studijomis Lietuvoje ir užsienyje, taip pat profesijų, kursų, karjeros galimybių įvairove. Šių metų parodos tema – „Laisvė rinktis!“ Kaip po renginio įspūdžiais dalijosi E. Plančiūnienė, dinamiška, patraukli parodos aplinka, vykstančių renginių gausa, susitikimai su sėkmingais žmonėmis skatino jaunuolius savarankiškai priimti sprendimus, ieškoti įvairiausių galimybių ir drąsiai rinktis.

Parodoje buvo galima pamatyti, išbandyti ir „pasimatuoti“ profesijas nuo konditerio iki teisininko, sužinoti visas trokštamų studijų sąlygas, išklausyti žinomų žmonių pranešimus apie jų karjeros kelius ir klystkelius, sužinoti, kaip tavo gyvenimą gali keisti savanorystė ir pan.

„Draugo“ inf. 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos