baneris leidinys

Chemijos olimpiadoje dalyvavo 30 moksleivių iš visų rajono gimnazijų, Slavikų ir Kidulių pagrindinių mokyklų. Mokiniai pagal klases buvo suskirstyti į keturias grupes.

Pirmos gimnazinės klasės grupėje pirmąją vietą užėmė Živilė Naujokaitytė (mokytoja Edita Kurienė) iš Griškabūdžio gimnazijos. Antrąja vieta dalijosi net trys moksleiviai – griškabūdietė, E. Kurienės mokinė Giedrė Mačiulytė ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokiniai Laura Staugaitytė bei Veinartas Rasimas, kuriuos moko Snieguolė Mockienė.
 
Antrokų grupėje nepralenkiama buvo Gabrielė Razmickaitė (mokytoja Aidutė Žemaitienė) iš „Žiburio“ gimnazijos, antroji vieta atiteko taip pat žiburiečiui Tomui Ignatavičiui (mokytoja S. Mockienė), trečiąją vietą iškovojo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokinė Livija Sadauskaitė (mokytoja Virginija Laugalienė).

Kamilė Danielevičiūtė (mokytoja S. Mockienė) iš „Žiburio“ gimnazijos pasirodė geriausiai trečiokų grupėje ir užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Justei Takulinskaitei (mokytoja Zofija Jankauskienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, trečioji – žiburiečiui Žygimantui Liudžiui (mokytoja S. Mockienė).

Abiturientų gretose geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo žiburietis Modestas Matusevičius, antrąja vieta džiaugėsi Emilija Endriukaitytė (mokytoja Z. Jankauskienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, trečiąja – žiburietė Jovita Ježauskaitė (mokytoja S. Mockienė).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos