baneris leidinys

Praėjusią savaitę vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo tvirtinamos rajono ugdymo įstaigų vadovų 2016m. veiklos ataskaitos.

Priėjus prie klausimo dėl Kidulių pagrindinės mokyklos vadovo Roberto Sako praėjusių metų veiklos ataskaitos, kai kuriems tarybos nariams kilo klausimų. Irena Haase Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Elvydo Pauliukėno teiravosi, ar dar ilgai R. Sakas laikinai eis direktoriaus pareigas ir kada bus paskirtas nuolat šias pareigas einantis asmuo. Išgirdęs šį klausimą E. Pauliukėnas atsakė, kad „dar laikinai priimtas, bet netrukus bus skelbiamas konkursas ir jis bandys dar kartą jame dalyvauti“. Konkursą Kidulių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti, anot E. Pauliukėno, planuojama skelbti gegužės arba birželio mėnesį.
 
Tarybos narei Dinarai Gudaitienei užkliuvo vedėjo pasakymas, kad „jis bandys dar kartą dalyvauti konkurse“, todėl pasiteiravo E. Pauliukėno, ar konkursą planuojama skelbti būtent dėl vieno žmogaus, konkrečiai – dėl R. Sako. Į tokį paklausimą E. Pauliukėnas atsakė, kad konkurse dalyvauti galės visi, kas norės.

„Tai nereikėjo sakyti, kad „jis“ bandys“, – atšovė D. Gudaitienė.

R. Sakas laikinai direktoriaus pareigas eiti pradėjo, kai 2015 m. lapkričio 27 d. į pensiją išėjo ilgametė Kidulių pagrindinės mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė, o ją laikinai pavaduoti ir buvo paskirtas mokykloje ūkio dalies pavaduotoju dirbantis R. Sakas. Laikinas pavadavimas tęsiasi iki šiol, o nuolat šias pareigas eisiantis žmogus vis dar nerastas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos