baneris leidinys

Kompiuteriukų paramos fondas, kuris įsteigtas idėjos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ finansavimui, kviečia paremti šalies savivaldybių vaikus ir nupirkti jiems kompiuteriukus.

Šakiečiams vis dar trūksta nemažai kompiuteriukų. Šiuo metu surinkta 1480 eurų, o tai atitinka 123 kompiuteriukus, pinigų dar trūksta 110 mikrokompiuteriukų, mat rajone yra 233 penktokai. Vis dar galite prisidėti prie šios iniciatyvos, kad kiekvienas rajono penktokas gautų po šį įrenginį. Akciją įgyvendinti planuojama iki mokslo metų pradžios, kad visi penktokai juos galėtų pradėti jau turėdami šiuos įrenginius, jei nepavyks, ji bus tęsiama ir rudenį.
 
Iniciatyvos tikslas – padovanoti visiems Lietuvos penktokams po mikrokompiuteriuką, kuris skatintų jų gebėjimus ir domėjimąsi technologijomis.

Kaip prisidėti prie iniciatyvos? Kiekvienas gyventojas puslapyje kompiuteriukai.lt gali prisidėti prie to, kad visi mūsų rajono penktokai gautų po kompiuteriuką. Tereikia pasirinkti savivaldybę, mokyklą ir pervesti norimą pinigų sumą. Vieno įrenginio kainą sudaro kompiuteriukas ( devyni eurai), keli baziniai jo priedai (apie 2 eurus) ir šiek tiek administravimo kaštų (maždaug 1 euras), taigi iš viso 12 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos