baneris leidinys

geltonieji
Nuotr. Rajonui atstovavo ir autobusiukų perdavimo šventėje dalyvavo Šakių „Varpo“ ir Sintautų mokyklų delegacijos bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas.

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko iškilmingas geltonųjų mokyklinių autobusų perdavimas savivaldybėms. Šakių rajono savivaldybei perduoti du autobusiukai, kurie skiriami Šakių „Varpui“ ir Sintautų pagrindinei mokyklai.
 
Šiemet į Katedros aikštėje surengtą šventę iš visos Lietuvos atvykusiems moksleiviams ir mokytojams padovanoti 82 geltonieji autobusiukai. Jie iškeliavo į 55 šalies savivaldybes. Mokyklų atstovams autobusiukų dokumentus įteikė ir sveikinimo žodį tarė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šakių rajonui atstovavo ir autobusiukus perėmė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas, „Varpo“ ir Sintautų mokyklų vadovai Vitas Daniliauskas ir Vytautas Strolys, vairuotojai, vairuosiantys autobusiukus, taip pat po kelis moksleivius iš kiekvienos mokyklos.

Švietimo ir mokslo ministerija, 2000 m. inicijavusi mokyklų aprūpinimą geltonaisiais autobusais, per keliolika metų savivaldybėms jau yra nupirkusi 903 autobusus. Šakių rajonas vienas iš tų rajonų, kuris gavęs daugiausiai autobusiukų, – 21, tačiau dvi transporto priemonės jau nurašytos. Iš viso mokinius rajone vežioja 34 autobusiukai (be minėtų geltonųjų, 8 savivaldybės ir 7 seniūnijų).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos