baneris leidinys

projektas kiduliu
Nuotr. Mokiniai džiaugiasi dalyvavę projekte, nes įgijo daug naudingų žinių, patirčių, iš arčiau susipažino su kitų tautų kultūromis.


Spalio pradžioje Kidulių pagrindinės mokyklos mokiniai Aironas Buragas, Nojus Mikelionis, Klaudijus Išganaitis ir Audrius Lapėnas kartu su anglų kalbos mokytoja Sandra Baužiene buvo išvykę į Norvegiją, kur dalyvavo jaunimo mainų projekte Erasmus+ Power of YOU(th) (Jaunimo galia).
 
S. Baužienė pasakojo, kad projekto veikla buvo vykdoma netoli mažo Norvegijos miestelio Svarstad. Iš viso projekte dalyvavo 60 jaunų žmonių (po 12 dalyvių iš 5 šalių: Lietuvos, Slovakijos, Kroatijos, Turkijos ir Norvegijos). Mokytoja džiaugėsi, kad dalyviai įgijo daug žinių ir suvokimo apie kitas šalis, jų kultūrą. Jiems buvo suteikta galimybė kurti tarptautinių ryšių tinklus ir sustiprinti Europos pilietiškumo ir tapatumo jausmą. Visi buvo skatinami veikti kūrybiškai, laisvai išreikšti save, dirbti komandoje, aktyviai dalyvauti seminaruose, dalintis savo patirtimi projekto temomis, mokytis iš kitų bei lavinti bendravimo ir asmeninio tobulėjimo įgūdžius. Moksleiviai buvo skatinami kalbėti apie įvairius bendravimo būdus, diskutuoti, valdyti laiką, ugdyti pasitikėjimą savimi, nusistatyti asmeninius gyvenimo tikslus pagal savo prioritetus ir pan.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos