baneris leidinys

sveikuoliai berzelis
Nuotr. Mažiausiųjų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo ir į II etapą keliauja Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ auklėtiniai (auklėtoja Sonata Kazlauskienė).

Praėjusį ketvirtadienį gausus būrys moksleivių ir darželinukų, lydimi sveikatos specialistų ir mokytojų, atvyko į Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centrą, kuriame vyko tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.
 
Patys mažiausieji atstovai atkeliavo iš Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ ir priešmokyklinukai iš Griškabūdžio gimnazijos. Gausiausia buvo 1–4 klasių moksleivių amžiaus grupė: dalyvavo Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro, Griškabūdžio gimnazijos, Slavikų pagrindinės mokyklos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokiniai. 5–6 klasių amžiaus grupėje susitiko lukšiečių ir plokštiečių komandos. 7–8 klasių amžiaus grupėje rungtyniavo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ir Griškabūdžio gimnazijos atstovai. Vyriausių amžiaus grupėje dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyrius moksleiviai.

Konkurso metu komandos pademonstravo paruoštus namų darbus, kapitonai varžėsi kapitono rungtyje, komandos atliko teorines ir praktines užduotis pirmosios pagalbos rungtyje „Suteik pagalbą“, rungėsi judrumo, vikrumo užduotyse.

Pirmųjų vietų nugalėtojais tapo ir į antrąjį turą Šiauliuose vyks „Berželio“ ikimokyklinukai, 1–4 klasių grupėje neaplenkiami buvo griškabūdiečiai, 5–6 klasių grupėje geriausiai pasirodė plokštiečių komanda, 7–8 klasių grupėje vėlgi neaplenkiami buvo Griškabūdžio gimnazijos mokiniai. Taip pat prie nugalėtojų prisijungs ir kitame etape dalyvaus 9–11 klasių MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos