baneris leidinys

ajc sienos
Nuotr. Atviro Jaunimo centro sieną papuošė pagal Emilijos Vensaitės eskizą sukurtas piešinys, kurį piešė 10 jaunuolių, talkino ir dvi menininkės.

Šakių atvirame jaunimo centre (AJC) dar kvepia dažais – po kelių savaičių triūso sieną papuošė spalvingas piešinys. Kūrybiniame procese dalyvavo būrys geranoriškai nusiteikusių jaunuolių, talkinti neatsisakė ir dvi menininkės.
 
Pasak AJC jaunimo darbuotojos Gintarės Grockytės, jau anksčiau viena patalpų pusė buvo sutvarkyta, o kitoje pusėje esančios sienos buvo senos ir tamsios. Tad nuspręsta rengti projektą ir gauti finansavimą jo realizavimui. Kaip tarė, taip padarė – parengė ir laimėjo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Jaunimo reikalų departamento projektą „Drąsiai žengiame į priekį“, kuriam dalinį finansavimą skyrė ir rajono savivaldybė.

„Norėjome sieną puošti graffiti, nes jis jaunimo centruose populiarus, bet Šakiuose tokio meistro neradome. Konsultavomės su „Mena meną“ ir jie patarė piešti akrilu“, – pasakojo G. Grockytė.

Tad į pagalbą buvo pasikvieti aktyvūs moksleiviai, kurie noriai šveitė, gruntavo sienas, kūrė eskizus. Buvo sukurti penki eskizai, iš kurių pasirinktas Emilijos Vensaitės pasiūlymas.

„Iš pradžių galvojome – gal iš kelių eskizų kursime bendrą, bet Emijos darbas buvo ryškiausias ir labiausiai tinkamas“, – sakė jaunimo darbuotoja.

Tad 10 jaunuolių ruošė sieną, nuolat talkino ir „Mena meną“ menininkės Indrė Siaurusevičiūtė ir Justė Želionienė, kol po trijų savaičių bendro triūso projektas papuošė AJC sieną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos