baneris leidinys

Vasario 8 d. savivaldybės salėje vyko rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame jie aptarė einamuosius klausimus, pasveikino kolegas su asmeninėmis šventėmis.

Į pasitarimą atvykęs „Apskritojo stalo“ pirmininkas Tautvydas Šukys kvietė švietimo įstaigų vadovus savo mokyklose organizuoti mokinių grupes, kurios atvyktų į Šakius ir dalyvautų jaunimo organizuojamuose Lietuvos atkūrimo šimtmečio minėjimo renginiuose.
 
Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius perdavė švietimo įstaigų vadovams Šakių viešosios bibliotekos prašymą, kad šie informuotų apie darbuotojų jubiliejus ar kitokius pasiekimus, kuriuos būtų galima paskelbti  2019 m. Šakių kalendoriuje.

Jis priminė, kad dar ne visi direktoriai jam atsiuntė birželio mėnesio mokinių pavėžėjimo duomenis, kurių prašė rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Irena Rudzkienė.  

Rajono savivaldybėje paskelbus gripo epidemiją, keturios mokyklos – Gelgaudiškio pagrindinė mokykla, Lukšių Vinco Grybo gimnazija ir jos Gelgaudiškio skyrius, Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras ir Griškabūdžio gimnazija – paskelbė karantiną. Vyriausiasis specialistas prašė vadovų nepamiršti informuoti ir Švietimo ir sporto skyriaus, jei dar kuri mokykla užsidarytų dėl ligos protrūkio. Taip pat priminė ir einamuosius darbus – iki kovo 1 d. jis laukia veiklos ataskaitų ir klasių komplektavimo naujiems mokslo metams.

Naujienos sulaukta ir iš Švietimo ministerijos – dėl dokumentų strigimo vėluos geltonųjų autobusiukų pirkimas. Šiemet jų už Europos Sąjungos lėšas ketinama įsigyti dvigubai daugiau. Tad teks apsišarvuoti kantrybe ir laukti toliau.

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Sofija Liudžiuvienė priminė, kad direktoriai suskubtų registruotis į šio mėnesio seminarus ir persiųstų patvirtintas direktorių pareigybes, nes iki šiol tai padarė tik Gelgaudiškio, Kidulių ir Šakių „Varpo“ mokyklų vadovai. Ji informavo, kad visos mokyklų bibliotekos gavo knygas apie politikos ir valstybės veikėjo Stasio Šilingo gyvenimą. Jas dovanojo jo dukra, gyvenanti Australijoje.

Pasitarimas baigėsi linksma nata – Birutės Navikienės, Algirdo Burago ir Romos Paškevičiūtės pasveikinimu asmeninių švenčių proga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos