baneris leidinys

protmusis tau
Nuotr. Protmūšyje susirungė septynios komandos, kurias palaikė gausus būrys sirgalių.

Vasario 13 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijos salėje rinkosi gausus būrys Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentų. Čia vyko Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtas renginys – protmūšis „Švenčiame atkurtos Lietuvos šimtmetį.“
 
Sveikinimo žodį tarė į renginį atvykęs rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos direktorė Jūratė Mozūraitienė. Protmūšio dalyviams ir svečiams šoko Šakių kultūros centro jaunimo tautinių šokių kolektyvas „Pynė“ (vadovė Vitalija Venienė).

Protmūšyje susirungė septynios komandos. „Literatų“, „Anglistų“, „Menininkų“, „Psichologų“, „Istorikų“ ir „Sveikuolių“ komandas sudarė Šakių TAU fakultetų studentai, vieną – svečiai iš Vilkaviškio TAU.

Renginio organizatorės – Kalbų fakulteto dekanė Danutė Aniulienė, Istorijos fakulteto dekanė Asta Urbaitienė ir Sveikatos fakulteto dekanė Birutė Bendoraitienė – pristatė žaidimo dalyviams protmūšio taisykles. Žaidimą sudarė keturi turai: pirmame klausimai istorine tematika, antrame – gamtos tematika, trečias turas – žaibas, ketvirtas – nerimtas, tačiau apie Lietuvą reikia žinoti viską. Vienam atsakymui į klausimą skiriama viena minutė. Už teisingą atsakymą komandos gavo po vieną tašką – vieną saldainį.

Protmūšio dalyviai buvo perspėti, kad negali naudotis nei mobiliaisiais telefonais, nei papildoma literatūra. Tarp komandų užvirus azartiškai kovai, renginys užsitęsė iki vėlumos. Pergalę šventė „Istorikų“ komanda ir jų dekanė A. Urbaitienė. Visi protmūšio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, magnetukais ir bloknotais su lietuviška simbolika.

Šis protmūšis – tai antrasis Šakių TAU renginys, sulaukęs tokio didelio susidomėjimo, į kurį aktyviai įsitraukė ne tik komandų žaidėjai, bet ir žiūrovai, žaibiškai atsakinėję į klausimus, susijusius su mūsų rajonu. Jiems buvo įteikti magnetukai su lietuviška simbolika.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos