baneris leidinys

Didelė garbė papulti į vieną unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių – Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursą „Dainų dainelė“. Šiemet tokia sėkmė nusišypsojo net penkiems iš septynių į antrąjį etapą patekusių mūsų rajono dainorėlių. Jie pakviesti dalyvauti trečiajame etape, kuris vyks televizijoje.

Pasak rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Elvydo Pauliukėno, visi mūsų rajono „Dainų dainelės“ konkurso dalyviai buvo verti televizijos.
 
Džiugu, kad į trečiąjį etapą, kuris bus rodomas per Lietuvos nacionalinę televiziją, pateko net penki iš septynių antrojo etapo dalyvių. Tai penkiametės Mėta Kazarjan (mokytoja Asta Grigaitienė) iš Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Vita Rudaitytė iš Šakių kultūros centro vaikų dainavimo grupės „Šmiki šmaki“, kuriai vadovauja Aušrinė Stankaitienė ir Jevgenijus Rutkauskas. Iš vyresniųjų – šešiolikmetis Saimonas Palkauskas (mokytoja Nijolė Urbanavičienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, septyniolikmetė Adrijana Lebednikaitė (mokytoja Edita Legotienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos 15–19 metų merginų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Daivos Martinaitienės. Ansamblyje dainuoja Paulina Balniūtė, Rasa Grinevičiūtė, Vaiva Šuopytė, Ieva Duobaitė, Adelė Antanaitytė, Aistė Tamulevičiūtė, Vilma Matusevičiūtė, Žygimantė Gaudinskaitė ir Kotryna Stankaitytė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos