baneris leidinys

berzelis zaidynes
Nuotr. Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ mažieji sportininkai rungėsi linksmose estafetėse, o juos entuziastingai palaikė tiek tėveliai, tiek auklėtojos.


Nuo vasario vidurio visoje šalyje vyksta Lietuvos mažųjų žaidynės, kurių pirmajame etape dalyvauja 225 darželiai iš visos Lietuvos. Tarp didžiulio būrio dalyvių ir vieninteliai atstovai iš Šakių rajono – Šakių lopšelis-darželis „Berželis“.
 
Kovo 15 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre „Berželio“ bendruomenė organizavo Lietuvos Mažųjų žaidynių pirmojo etapo šventę. Pirmasis etapas – žaidynės įstaigos bendruomenėje. „Meškiukų“, „Varpelio“ ir „Zuikučių“  darželio grupės rungėsi penkiose linksmose draugiškose estafetėse. Tėveliai, auklėtojos ir grupės vaikai aktyviai sirgo už savo komandas ir patyrė džiugių emocijų. Pedagogai stengėsi pažymėti kiekvienos grupės, kiekvieno vaiko pasiekimus. Vieni skatinami už greitį, kiti – už tikslumą, treti už išradingumą, draugiškumą ar aktyvumą. Visi buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Antrajame etape turėtų būti  atrankinės miesto varžybos. Kadangi „Berželis“ – pirmieji ir vieninteliai, dalyvaujantys projekte, tad jų komanda iškart tampa trečiojo finalinio etapo-festivalio, kuris vyks gegužės 12 d. Alytuje, dalyve. Tačiau, yra galimybė antrame etape ne konkurso būdu rungtis ir patirti olimpinę sportinę nuotaiką Jurbarke organizuojamame antrame etape.

Penktus metus Lietuvoje vykstantis projektas sulaukia vis didesnio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių susidomėjimo. 2015 m. projekte dalyvavo 95 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš 25 Lietuvos miestų, o 2017m. – 211 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš 42 Lietuvos miestų ir miestelių.

Žaidynių tikslas – skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą bei susipažinti su vertybėmis, kurias formuoja sportas.

Lietuvos mažųjų žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas bei Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos