baneris leidinys

skaitovai
Nuotr. Šešių rajono mokyklų skaitovai dalyvavo rajono rusų kalbos metodinio ratelio skaitovų konkurse ir džiaugėsi galimybe parodyti savo žinias.


Kaip ir kasmet, 7 klasių mokiniai dalyvavo rajono rusų kalbos metodinio ratelio organizuotame skaitovų konkurse, skirtame atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Sulaukta 16 skaitovų iš šešių rajono mokyklų.
 
Rusų kalbos metodinio ratelio pirmininkė Margarita Liukaitienė informuoja, kad konkurse dalyvavo moksleiviai iš Sintautų ir Gelgaudiškio pagrindinių mokyklų, Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro, ,,Varpo“ mokyklos, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų. Lukšių gimnazistės paruošė kompoziciją, lėmusią joms pirmąją vietą. Klaudiją Bikmanaitę ir Kotryną Kuraitę konkursui paruošė mokytoja Irena Lukšienė. Tarp individualių skaitovų pirmoji vieta skirta ,,Varpo“ mokyklos mokinei Emai Būdininkaitei. Ją konkursui paruošė mokytoja Dalia Savickienė. Komisija nusprendė skirti dvi antrąsias vietas – „Varpo“ mokyklos mokiniams Tadui Stanaičiui ir Austėjai Ižganaitei. Juos abu konkursui paruošė mokytoja Teresė Kymantienė. Trečiosios vietos taip pat dvi. Jos skirtos Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokiniui Deimantui Indriūnui (mokytoja Romutė Dabašinskienė) ir ,,Varpo“ mokyklos mokinei Gytei Staugaitytei (mokytoja Teresė Kymantienė). Visi dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos