baneris leidinys

mokytojai
Nuotr. Pirmą vietą surengtame protmūšyje iškovojo (iš kairės) Margaritos Liukaitienės, Danutės Aniulienės ir Odetos Dailidienės komanda.

Šakių rajono metodinių būrelių pirmininkai saulėtą trečiadienio popietę buvo pakviesti į senąją Šakių gimnaziją turiningai praleisti laiko. Neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė Diana Jazukevičienė, metodinės tarybos pirmininkė Margarita Liukaitienė metodinių būrelių pirmininkams ir metodinės tarybos nariams suorganizavo protmūšį, skirtą Šakiams ir Lietuvai.
 
Susirinkę dalyviai pasidalino į tris komandas – „Obuoliukus“, „Mimozas“ ir „Geltonuosius“. Renginio metu paaiškėjo, kad visi mokytojai proto aštrumu nė kiek nenusileidžia „Auksinio proto“ dalyviams. Klausimus proto mūšiui paruošė ir dalyviams pateikė Slavikų pagrindinės mokyklos geografijos mokytojas Saulius Jazukevičius.

 Susumavus taškus už teisingai atsakytus klausimus, paaiškėjo, jog garbingą trečią vietą laimėjo „Geltonieji“ (Sonata Kasperavičienė, Daiva Palukaitienė ir Edvardas Grigošaitis), antrieji liko „Obuoliukai“ (Birutė Šalkauskienė, Ligita Kajackienė, Danutė Balčiūnienė), o pirmą vietą iškovojo „Mimozos“ (Danutė Aniulienė, Margarita Liukaitienė, Odeta Dailidienė). Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldumynais ir atminimo dovanėlėmis.

Kad protmūšis pavyko, buvo galima spręsti iš to, kad niekas ir po renginio nenorėjo skirstytis, aptarė įdomiausius klausimus ir originaliausius atsakymus, kūrė planus ateičiai ir dalinosi pasiūlymais dėl netolimoje ateityje numatomų renginių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos