baneris leidinys

Kovo 26 d. Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje vyko pradinių klasių moksleivių diktanto konkursas, kuriame savo jėgas išbandė 84 rajono moksleiviai. Daugiausiai prizinių vietų laimėjo Šakių „Varpo“ mokyklos pradinukai.

Tarp pirmokų geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Vytė Jomantaitė (mokytoja Rasa Kurienė)  iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos. Antrąją vietą pasidalijo Vestina Zymonaitė (mokytoja Zita Janulaitienė) iš Kidulių pagrindinės mokyklos ir Ieva Bogovičiūtė (mokytoja Aurina Bernotienė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos. Trečioje vietoje liko tos pačios mokyklos pirmokė Dija Zabramskaitė (mokytoja Jūratė Daniliauskienė).
 
Tarp antrokų pirmąją vietą iškovojo Smiltė Jokimaitytė (mokytoja Daina Klimienė) iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos. Antrąsias vietas užėmė Ieva Sutkutė (mokytoja Justina Kasparaitienė) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Ugnė Utaraitė (mokytoja Živilė Pieniutaitė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos. Trečiąją vietą pasidalijo Vakarė Būdžiūtė (mokytoja Virginija Mačiulskienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Vesta Kriaučiūnaitė (mokytoja Vitalija Venienė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos.

Tarp trečiokų nepralenkiama buvo Lukrecija Burdulytė (mokytoja Laima Plėšikaitienė) iš Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro. Antrąją vietą laimėjo Austėja Kalesinskaitė (mokytoja Virginija Čereškevičienė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos. Trečioje vietoje – Kamilė Skrodenytė (mokytoja L. Plėšikaitienė) iš Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Tarp ketvirtokų be klaidų diktantą parašė ir pirmąją vietą užėmė Kamilė Mockutė (mokytoja Onutė Unikauskienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos. Antrąją vietą laimėjo tos pačios mokyklos mokinė Gytė Rimkutė (mokytoja Edita Balčiūnienė). Trečiąją vietą pasidalijo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos trečiokės Vakarė Ūsaitė ir Emilija Vencius. Abi mergaites moko mokytoja Gražina Žemaitienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos