baneris leidinys

sviesoforas vaikai
Nuotr. Saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ dalyviai įsiamžino kartu su Amsiu prie naujutėlaičio policijos automobilio.


Balandžio 24 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko pradinių klasių mokinių saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ antrasis etapas. Jame dalyvavo tik keturios komandos: Gelgaudiškio ir Kidulių pagrindinių mokyklų, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bei Šakių „Varpo“ mokyklos.
 
Komandos, kurias sudarė po keturis mokinius (po vieną iš 1–4 klasių) tarpusavyje susirungė šešiose rungtyse. Joms reikėjo atlikti tiek teorines, tiek ir praktines užduotis. Susumavus rezultatus, vyriausioji teisėja, Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė paskelbė konkurso rezultatus. Šįsyk nugalėjo Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Virginija Mačiulskienė). Antrą vietą laimėjo Šakių „Varpo“ mokyklos komanda (mokytoja Nijolė Ulinskienė). Trečią vieta iškovojo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos komanda (mokytoja Gintarė Jokimaitienė).

Visi konkurso dalyviai apdovanoti diplomais ir specialiomis asmeninėmis dovanėlėmis. Pralaimėjusių nebuvo. Kidulių pagrindinės mokyklos komandai (mokytoja Zita Janulaitienė) buvo įteiktas paguodos prizas.

Vaikus apdovanojo ir diplomus įteikė netikėtai renginio pabaigoje pasirodęs policijos ir vaikų draugas šuo Amsis, su kuriuo jie noriai bendravo ir fotografavosi prie naujojo policijos automobilio.

Konkursą organizavo rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius kartu su Šakių rajono policijos komisariato pareigūnais. Konkurso tikslas – ugdyti jaunųjų eismo dalyvių kultūrą, kad eismo įvykiuose nukentėtų kuo mažiau nepilnamečių.

Pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojai – Gelgaudiškio pagrindinės ir Šakių „Varpo“ mokyklų komandos – gegužės 11d. mūsų rajono garbę gins trečiajame konkurso „Šviesoforas“ etape Kalvarijoje.

Ankstesniais metais šis konkursas buvo labai populiarus ir kiekvienai mokyklai buvo prestižas jame dalyvauti. Tad į jį dažnai atvykdavo net ir po keletą tos pačios mokyklos komandų. Šiandien, deja, „Šviesoforo“ konkurse dalyvavo tik keturios mokyklos. Ar kitoms rajono pagrindinėms mokykloms ir gimnazijoms nerūpi eismo saugumas?

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos