baneris leidinys

gimnazistai ktu
Nuotr. Konkursą laimėję Šakių „Žiburio“ gimnazijos ketvirtokai susišlavė vertingus prizus – AB „Swedbank“ 500 eurų čekį ir „Topo grupės“ 200 eurų dovanų kuponą.

Kauno technikos universiteto (KTU) Matematikos ir gamtos mokslų ir Ekonomikos ir verslo fakultetai bei AB „Swedbank“ visus Lietuvos 9–12 klasių moksleivius jau ketvirtą kartą pakvietė savo jėgas išbandyti konkurse „MEKA 2018“. Į šį kvietimą atsišaukė ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos ketvirtokai, kuriems prieš du mėnesius teko atlaikyti didžiulę atranką.
 
Balandžio 20 d. jie dalyvavo KTU vykusiame „MEKA“ konkurso finale. Sukūrę prisistatymo video, sėkmingai išsprendę ekonomines-matematines užduotis, Šakių gimnazistai iš 28 komandų buvo atrinkti tarp aštuonių geriausiųjų.

Burtai lėmė, kad žiburiečiams teko analizuoti stiprų Lietuvos rinkos žaidėją – UAB „Topo grupė“. Didžiulį įspūdį komandai paliko į kliento poreikius orientuoto prekybinio proceso stebėjimas vienoje didžiausių „Topo centro“  parduotuvių bei susitikimas su bendrovės marketingo specialistais įmonės biure Kaune.

Finalas KTU mokslo ir technologijų slėnyje, kur „Žiburio“ gimnazijos ketvirtokų komanda pristatė savo analizuotą UAB „Topo grupė“, atsakė į komisijos klausimus ir nekantriai stebėjo kitų komandų darbą, buvo jiems itin sėkmingas. Susumavus visų etapų rezultatus žiburiečių komanda paskelbta nugalėtoja ir apdovanota AB „Swedbank“ 500 eurų čekiu bei papildomu konkurse jų pristatytos „Topo grupės“ prizu – 200 eurų dovanų kuponu.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivių verslumo gebėjimus, tobulinti matematikos žinias ir loginį mąstymą, lavinti moksleivių kūrybiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius, siekiant prisidėti prie verslios asmenybės ugdymo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos