baneris leidinys

vaikai vanduo
Nuotr. Vaikams karštą popietę daug džiaugsmo suteikė atsigaivinimas po vandens purslais.


Jau 16-tą kartą Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba organizuoja vaikų piešinių ir rašinių konkursą. Šiais metais iš viso konkursui buvo pateikta 342 piešiniai ir du rašiniai iš įvairių rajono priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų. Gegužės 9 d. vaikai ir jų mokytojai buvo pakviesti į rajono Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur apžiūrėjo piešinius, geriausių darbų autoriai buvo apdovanoti padėkomis, gaisrinės kieme pylėsi putos, tryško vandens purslai, aidėjo vaikų balsai.
 
Šio konkurso sumanytojas, Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis padėkojo moksleivių aktyvumą skatinantiems mokytojams bei piešiantiems vaikams už jų kūrybiškumą. Jis pasakojo, kad idėją suorganizuoti tokį konkursą paskatino anksčiau dažnai pasitaikę vaikų sukelti gaisrai. Konkursas tradiciškai organizuojamas minint šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

Net 32 geriausių darbų autoriams R. Pavalkis įteikė padėkas ir po akvarelės dėžutę, o visiems kitiems dalyviams – padėkas. Už įdomius rašinius priešgaisrine tema apdovanojimus pelnė ir du Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokiniai – Roberta Bakaitė ir Karolis Bakas.

Pasižvalgius po piešinių parodą, stebino moksleivių kūrybiškumas ir originalumas: dalyviai piešė kreidelėmis, akvarele, spalvotais pieštukais... Piešiniuose vaikai vaizduoja, kaip ugniagesiai skuba gesinti degančių namų ar miškų, ne viename piešinyje ryškiomis spalvomis užrašytas pagalbos numeris 112, netgi vaizduojama, kaip dega netinkamai paliktos atliekos ir kita.

Rajono ugniagesiai gelbėtojai saulėtą trečiadienio popietę į Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą susirinkusius konkurso dalyvius bei jų mokytojus vėliau pakvietė į kiemą. Čia kaukė ir mirguliavo sirenos, vaikai braidė papiltose putose, maudėsi iš gaisrinės žarnos beveik iki medžių viršūnių trykštančioje vandens srovėje.

Išvažiuojantiems vaikams ugniagesiai gelbėtojai linkėjo visuomet būti atsargiems.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos