baneris leidinys

darzelis jksc
Nuotr. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, nestokojo geros nuotaikos ir visi buvo apdovanoti medaliais, tad pralaimėjusių nebuvo.


Praėjusį penktadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko dar vienas naujas renginys „Sportuokime kartu“, skirtas darželio vaikams, jų tėveliams ir auklėtojoms.
 
„Tai dar vienas renginys, kuriuo labai džiaugiausi. Mano idėja suburti darželius, šeimas ir vaikams teikti džiaugsmą sportuojant pasiteisino šimtu procentų. Visi mūsų sporto renginiai būna skirti mokyklinio amžiaus vaikams ir suaugusiems, todėl ir kilo idėja ir mažuosius skatinti sportuoti kitokio formato sporto renginiuose“, – sakė JKSC direktorės pavaduotoja Rima Mozūraiteinė.

Vaikai su tėveliais ir auklėtojomis dalyvavo šiose rungtyse: draugystės ratas, žodžių šalis, aukščiausias bokštas, draugystės takas, greičio balionai. Organizatorė sako, kad visi galėjo patirti judėjimo džiaugsmą be pralaimėjimo – visiems įteikti medaliai, saldžios dovanos ir apie saugų elgesį keliuose primenančios kaklajuostės. Renginyje netrūko geros nuotaikos ir pramogų su balionais bei Kakės Makės personažu. Pasirodymą dovanojo ir Šakių meno mokyklos merginų šokių kolektyvas (vadovė Aušra Butkauskaitė-Sederevičienė).

Renginyje dalyvavo vienuolika Šakių rajono darželių, iš viso 170 dalyvių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos