baneris leidinys

Vicemeras Bernardinas Petras Vainius mano, kad darželinukai į Lekėčių mokykloje-daigiafunkciame centre planuojamas įrengti patalpas iki rugsėjo pirmosios nespės įžengti.

Mero pavaduotojas pripažino, kad šis projektas, kuriuo siekiama mokyklos patalpose įrengti darželio grupes, prioritetinis ir degantis, tačiau darbus gali nepavykti užbaigti iki rugsėjo. Žinoma, jie dar net nepradėti, šiuo metu projektas yra ekspertuojamas, jau gautos vienos pastabos.
 
„Deja, jos sunkinančios padėtį ir didinančios išlaidas, kadangi ir priešgaisriniai reikalavimai, papildomi išėjimai ir pan. Bet reikalavimai yra reikalavimai, nors nepadeda situacijos spręsti operatyviai“, – kalbėjo B. P. Vainius.

Jam pritardamas meras Edgaras Pilypaitis vardijo, kad reikės prisidėti ir prie virtuvės papildomų įrengimų, atitikti kai kuriuos svarbius veterinarijos reikalavimus, bet administracijos vadovai sakė laikantys ranką ant pulso ir žadėjo reikiamus sprendimus daryti iš paskutiniųjų. Jie kalbėjo, kad, ko gero, kiek bus vėluojama su rangos darbų nupirkimu, tiek nusitęs darželio atidarymas. Rangos darbus bus galima pirkti, kai bus ištaisytos techninės pastabos ir galutinai palaimintas projektas – tada bus galima planuoti darbų apimtis ir vertes. Jei nebus didesnių kliūčių, manoma, kad darželis galėtų pradėti veikti ne rugsėjį, o mėnesį ar du vėliau.

„Draugo“ inf.
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos