baneris leidinys

tau diplomai
Nuotr. Šiais metais universiteto baigimo diplomai įteikti 234 studentams. Nuotraukoje – Menų fakulteto diplomantai su rektore Margarita Liukaitiene (stovi kairėje) bei fakulteto dekane Vilma Frančiakiene (stovi dešinėje).


Šakių trečiojo amžiaus universitetas (TAU) duris oficialiai atvėrė 2016-ųjų rugsėjo 2-ąją ir pranoko bet kokius universiteto steigėjų lūkesčius. O štai šiais metais universitetą jau baigė pirmoji laida – diplomai įteikti 234 studentams, studijavusiems penkiuose fakultetuose.
 
2016 m. vasario 22 d. Šakių viešojoje bibliotekoje TAU steigėjai pasirašė steigimo aktą, kuris tapo naujo pradžia ir atvėrė vyresnio amžiaus žmonėms galimybę mokytis bei tobulėti pasirinktose srityse. Tiesa, nors iš pradžių universitete buvo keturi fakultetai, tačiau dar pernai Sveikatos fakultetas buvo išskirtas į Psichologijos (dekanė Diana Jazukevičienė) bei Sveikos gyvensenos (dekanė Birutė Bendoraitienė). Taip pat įvairaus amžiaus žmonės studijas noriai rinkosi Kalbų fakultete (dekanė Danutė Aniulienė), kuriame nuo šių metų sudarytos sąlygos mokytis ne tik gimtosios bei anglų, bet ir vokiečių kalbos. Studijos vyko ir Menų (dekanė Vilma Frančiakienė), Istorijos-filosofijos (dekanė Asta Urbaitienė) fakultetuose.

Nemažėja norinčių studijuoti ir dabar. Kaip pasakoja universiteto rektorė Margarita Liukaitienė, jau baigusieji vienas studijas klausia, ar galės studijas tęsti toliau tame pačiame ar rinktis kitą fakultetą.

„Neribojame nei skaičiaus, nei žmonių norų ir stengsimės pasiūlyti vis naujų dalykų“, – sako rektorė.

Visgi labiausiai ji dėkinga būtent savo darbui atsidavusioms dekanėms. Jei ne jos, kaip sako M. Liukaitienė, tikriausiai ir paties universiteto nebūtų. Be to, visos yra pedagogės, savo dalykų meistrės, tad puikiai išmano, kokius lektorius kviesti, kokias programas siūlyti. Kas mėnesį visa komanda sėda prie bendro stalo ir apsitaria darbus, dėliojasi mintis, stengiasi įsiklausyti viena į kitą ir rasti tinkamiausius sprendimus. Tad tikriausiai viena iš sėkmės formulių ir yra komandinis darbas bei atsidavimas. Be to, kaip sako M. Liukaitienė, viską Šakių TAU stengiasi kurti savo ir nekopijuoti kitų. Galbūt todėl ir sekasi, galbūt todėl nemažėja norinčių studijuoti. Netrukus bus valdybos posėdis, po kurio paaiškės, ką dar universitetas pasiūlys kitiems mokslo metams bei kokias mintis ir planus sieks įgyvendinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos