baneris leidinys

Sausio 22–gegužės 25 dienomis abiturientai laikė menų ir technologijų mokyklinius brandos egzaminus. Jau paskelbti jų rezultatai. Kaip ir kasmet, populiaresnis buvo technologijų egzaminas.

Gavus įvertinimus, paaiškėjo, kad menų brandos egzaminą mūsų rajono abiturientams sekėsi išlaikyti geriau nei technologijų.
 
Nuo sausio 22 iki gegužės 25 d. savose mokyklose menų egzaminą turėjo laikyti 35 kandidatai, tačiau 3 į jį neatvyko. Vidutinis visų laikiusiųjų balas – 8,91. Šiemet daugiausiai abiturientų (po 17) į menų egzaminą užsiregistravo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijose. Geriausiai menų egzaminą išlaikė lukšiečiai. Jų bendras vidutinis balas 9,27. Aštuoni iš 15 moksleivių įvertinti aukščiausiu balu.

Tuo pačiu metu vyko ir technologijų mokyklinis brandos egzaminas. Jį šiemet rinkosi 62 abiturientai, tačiau net 16 iš jų neatvyko į galutinę patikrą. Vidutinis visų laikiusiųjų balas – 8,03.

Daugiausiai technologijų egzaminą rinkosi Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai. Iš 34 kandidatų į egzaminą atvyko 28. Septyni iš jų buvo įvertinti aukščiausiu balu. Vidutinis laikiusiųjų balas – 8.

Geriausiai technologijų egzaminą išlaikė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientai. Bendras išlaikiusiųjų vidurkis – 8,69. Iš 16 moksleivių šeši buvo įvertinti dešimtukais. Prasčiausiai įvertintos Griškabūdžio gimnazistų žinios. Iš dešimties egzaminą laikiusių moksleivių nė vienas nebuvo įvertintas aukščiausiu balu. Bendras vidutinis balas – 7,40.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos