baneris leidinys

Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniai, vadovaujami klasės vadovės Dianos Baužaitės-Mikužienės, dalyvavo respublikiniame projekte „Jungiam Lietuvą“. Nuo kovo pradžios prie šios moksleiviams skirtos iniciatyvos prisijungė daugiau nei 40 mokyklų ir gimnazijų komandų.

Respublikinio projekto „Jungiam Lietuvą“ rezultatas – 44 vaizdo klipai apie 36 Lietuvos miestus ir miestelius. Pagal šiuos klipus bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“, o 25-ios moksleivių komandos, iki balandžio 22 d. sulaukusios daugiausia internautų balsų, apdovanotos prizais – edukacinėmis ekskursijomis į Valdovų rūmus.
 
Daugiausia balsų surinko keturių skirtingų regionų – Švėkšnos (Šilutės r.), Klaipėdos, Mažeikių ir Ukmergės – gimnazistų kūriniai. Tarp 25 geriausių vaizdo klipų pateko ir Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos filmukas „Gelgaudiškis“, supažindinantis su nedidelio miestelio unikalumu. Tad birželio 11 d. mokiniai, lydimi klasės auklėtojos ir mokytojos Romutės Dabašinskienės, vyko į edukacinę ekskursiją. Vilniuje aplankė Valdovų rūmus, kur juos pasitiko filmavimo grupė bei puiki gidė Ieva, įdomiai papasakojusi apie Lietuvos istoriją. Po to gražia Vilniaus senamiesčio Pilies gatve moksleiviai keliavo į restoraną „Saula“, kuriame laukė organizatorių užsakyti pietūs. Vėliau jie sėdo į autobusą atviru stogu, užsidėjo ausines ir gilino savo žinias apie žymias sostinės vietas. Namo gelgaudiškiečiai grįžo kupini įspūdžių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos