baneris leidinys

Mokyklinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą laikę abiturientai jau žino rezultatus. Iš 126 moksleivių šio egzamino neišlaikė tik vienas, t.y. 0,79 proc. dalyvavusių egzamine abiturientų. Lietuvoje mokyklinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino iš viso neišlaikė 5,04 proc. visų laikiusių.
 
Į lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą užsirašė 139 kandidatai, tačiau 13 iš jų į egzaminą neatvyko. Bendras vidutinis laikiusių egzaminą moksleivių balas – 5,48 (Lietuvos vidurkis – 5,3 balo).
 
Vienas moksleivis šį egzaminą išlaikė dešimtuku. Jis mokosi Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje. Aštuoni rajono abiturientai už lietuvių kalbos ir literatūros rašinį gavo devynetus, dar aštuoni buvo įvertinti aštuntukais. Žemiausias išlaikiusiųjų pažymys – keturi. Taip buvo įvertinti 32 moksleivių darbai.

Aukščiausiu vidutiniu balu (6,65) buvo įvertintos Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientų žinios, žemiausiu (4,50 balo) – suaugusiųjų klasės moksleivių rašiniai.

Mokiniai, dėl pateisinamų priežasčių neatvykę į pagrindinės sesijos lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą, jį galės perlaikyti liepos 9 d. pakartotinės sesijos metu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos