baneris leidinys

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatomis, nuo liepos 1 d. jau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams 2018/2019 mokslo metams gauti.
 
Kaip informavo rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius, jau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams – mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio  (183 eurai).

Mokinio reikmenims įsigyti skiriama 57 eurų suma vienam mokiniui per kalendorinius metus.

Dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis nuo liepos 1 d. per visus mokslo metus, dėl paramos mokinio reikmenims – iki spalio 5 d.

Ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, mokiniams arba mokinius auginantiems bendrai gyvenantiems asmenims, patiriantiems socialinę riziką, bendrai gyvenantiems asmenims, auginantiems tris ir daugiau vaikų, vaikus auginantiems neįgaliems bendrai gyvenantiems asmenims bei mokyklų rekomenduojamais atvejais, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų arba vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas (surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą), mokiniai turi teisę į nemokamus pietus, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip du valstybės remiamų pajamų dydžiai – 244 eurai.

Dėl socialinės paramos mokiniams asmenys gali kreiptis į seniūnijų socialinius darbuotojus. Prašymas-paraiška socialinei paramai gauti taip pat gali būti pateiktas ir internetu http://www.spis.lt.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos