baneris leidinys

simtukininkai apdovanojo
Nuotr.  Rajono savivaldybėje pagerbti šimtukininkai įsiamžino nuotraukoje su vicemeru Bernardinu Petru Vainiumi ir meru Edgaru Pilypaičiu (stovi antroje eilėje). Pirmoje eilėje iš kairės : Matas Grigošaitis, Gabrielė Zubrickytė, Gabija Endzelytė, Monika Markevičiūtė, Kamilė Danielevičiūtė, (antroje eilėje) Naglis Gudiškis, Feliksas Remeika.


Liepos 27 dieną vykusiame Šakių rajono savivaldybės tarybos posėdyje pagerbti 100 balų įvertinimą iš valstybinių brandos egzaminų gavę abiturientai. Deja, į savivaldybės salę iš vienuolikos šimtukininkų atvyko tik septyni. Jiems įteikti padėkos raštai ir saldžios dovanėlės. Tarybos narių sprendimu kiekvienam šimtą balų gavusiam abiturientui skirta ir 150 eurų premija. Visiems moksleiviams skirtų premijų suma – 1 tūkst. 650 eurų.

Devyni iš vienuolikos rajono geriausiųjų – Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai. Airidas Bublaitis aukščiausią įvertinimą gavo iš matematikos valstybinio brandos egzamino. Gabrielės Zubrickytės, Felikso Remeikos ir Jono Vaikšnoro istorijos žinios taip pat buvo vertos šimto balų. Naglis Balčiūnas, Kamilė Danielevičiūtė, Gabija Endzelytė, Matas Grigošaitis ir Naglis Gudiškis aukščiausiais balais išlaikė anglų kalbos brandos egzaminą. Po šimtuką iš anglų kalbos gavo ir Griškabūdžio gimnazijos abiturientai Monika Markevičiūtė bei Liudvikas Kardauskas.

Nors brandos atestatas su pagyrimu šiais metais nebuvo įteiktas nė vienam abiturientui, rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis paragino pasidžiaugti ir tais moksleiviais, kurie egzaminus išlaikė 95 ir daugiau balų.

„Čia kaip olimpiadoje, kartais sportininkus skiria tūkstantosios sekundės dalys, bet medalis užkabinamas tik vienam“, – pabrėžė meras.

Iki 100 balų įvertinimo labai nedaug trūko Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviams: Jokūbui Cikanavičiui, Miglei Aleksaitei, Mintarui Levišauskui, Monikai Pilypaitytei, Kristinai Žukaitytei, iš anglų kalbos valstybinio brandos egzamino gavusiems 95 balus, Viltei Adomaitytei ir Viliui Čereškevičiui (anglų k. – 97 balai), Aistei Ptašinskaitei (anglų k. – 98 balai), Šarūnui Pališkiui ir Mildai Vasiliauskaitei (anglų k. – 99 balai). Dvi „Žiburio“ abiturientės puikiai išlaikė lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą. Paulinos Balniūtės rašinys buvo įvertintas 97, o Akvilės Sutkaitytės – 98 balais.

Sėkmė lydėjo ir Griškabūdžio gimnazistę Astą Laurinaitytę, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientą Igną Buragą (abiejų anglų k. VBE įvertinimas – 98 balai) bei Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivį Justą Starinską (anglų k. – 95 balai).

Praėjusiais metais rajono abiturientų šimtukų kraitis buvo didesnis – net 16 aukščiausių įvertinimų. Devyni moksleiviai gavo po vieną, du abiturientai – po du, vienas – tris šimtukus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos