baneris leidinys

europos kalbu diena
Nuotr. Prie kompiuterių gimnazistų laukė rimtesnė užduotis – edukacinis žaidimas Europos kalbomis, su kuriomis jie anksčiau nebuvo susidūrę.

Rugsėjo 26-oji visai Europai labai ypatinga, nes tą dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šiemet ji Šakių „Žiburio“ gimnazijoje buvo minima kiek kitaip nei ankstesniais metais. Tą dieną vyko netradiciniai ugdymo užsiėmimai, skirti susipažinti  su keliomis užsienio kalbomis.
 
Dieną pradėję klasės valandėle, vėliau gimnazistai dalyvavo netradicinėse pamokose – skirtingomis kalbomis vaidino įvairiausias situacijas, pagal pateiktą scenarijų kūrė trumpus pasirodymus, laužė savo liežuvius latvių, lenkų, italų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Tai padėjo mokiniams atskleisti savo kūrybiškumą, improvizuoti ir išgyventi daug smagių emocijų.

Puikiai nusiteikusių gimnazistų skaitykloje laukė antroji, rimtesnė užduotis. Kai kuriems iš jų darbas prie kompiuterių buvo mažiau įdomus, nes vis dar norėjosi juoktis, prisiminus italų, prancūzų ar lenkų kalbomis atliktas vaidybines situacijas. Tačiau kompiuterinis edukacinis žaidimas skatino pažinti tas Europos kalbas, su kuriomis moksleiviai anksčiau nebuvo susidūrę.

Vėliau gimnazijos bendruomenė dalyvavo protmūšyje, kur teko atsakyti į daugiau nei 30 klausimų apie įvairias kalbas bei šalis. Smagų darbą grupėse, diskusijas su klasės draugais nutraukė kita ne mažiau įdomi veikla – filmų peržiūra ir diskusijos lyginant Lietuvą su kitomis Europos šalimis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos