baneris leidinys

gimnazistai vokietijoje
Nuotr. Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokiniai džiaugėsi viešnage Vokietijoje.

Rodos, dar visai neseniai prasidėjo nauji mokslo metai, o renginių, susitikimų ir įvairių išvykų Šakių „Žiburio“ gimnazijoje tiek daug, kad sunku viską užfiksuoti. Tarsi pagautos rudeninio vėjo įsisuko įvairiausios veiklos. Viena jų – kelionė į Wolfenbüttel, nedidelį miestelį Vokietijoje, Žemutinės Saksonijos žemėje, kur rugsėjo 22–29 d. su vokiečių kalbos mokytoju Dariumi Aštrausku lankėsi 15 gimnazistų.
 
Pagal projektą, vykstantį nuo 2004 m., mainų programoje dalyvaujantys mokiniai turi galimybę pagyventi vokiečių šeimose bei dalyvauti keliose pamokose, šiek tiek susipažinti su mokykliniu gyvenimu Gymnasium im Schloss, kuri įsikūrusi senovinėje pilyje.

 Be to, žiburiečiai turėjo galimybę ir pakeliauti. Jie apžiūrėjo ne tik miestelį, kuriame buvo apsistoję, bet ir pakeliavo šiek tiek toliau. Jų laukė ekskursija į Wolfsburg miestą bei žygis į aukščiausią Harz kalnų viršukalnę – mistinį Broken kalną. O kur dar skrydis vasaros rogutėmis, apsilankymas interaktyvumu nustebinusiame Phaeno mokslo muziejuje ir nuostabioje meno galerijoje!

Susibičiuliavę su svetingais vokiečiais, gimnazistai džiaugsmingai kepė picas, ėjo pasivaikščioti, laužė liežuvius kalbėdami angliškai ir vokiškai, o atėjus laikui išvykti buvo išlydėti su dovanomis ir prašymais, kada nors vėl juos aplankyti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos