baneris leidinys

kajus knygos
Nuotr. Pirmasis, įveikęs vasaros skaitymo iššūkį, – šakietis Kajus Jesevičius.


Praėjusiais metais pradėtas organizuoti vasaros „Skaitymo iššūkis“ vyko ir šiais metais. Birželio 1 – rugpjūčio 31 dienomis Šakių rajono viešosios bibliotekos lankytojai buvo kviečiami įveikti penkias skaitymo užduotis ir perskaityti draugo rekomenduotą knygą, knygą, parašytą skaitytojo gimimo metais, knygą apie Lietuvą, apie atostogas ir knygą, kurios pavadinime minima profesija.
 
Kaip informavo Vaikų literatūros skyriaus vedėja Meilė Sapronaitienė, skaitymo iššūkį iš viso priėmė 180 skaitytojų, kurie perskaitė 488 knygas, tačiau visas penkias užduotis įveikė 77 (perskaitytos 385 knygos).

Spalio 16 d. Viešosios bibliotekos salėje vyko „Vasaros skaitymo iššūkio“ finalas. Burtų keliu išrinkta 10 laimingųjų, kuriems padovanotos stilingos gertuvės: Ugnė Kažemėkaitytė, Timas Ližaitis,  Eitvidas Stankevičius, Rapolas Bataitis, Vytė Rinkevičiūtė, Austėja Armoškaitė, Agnė Jocevičiūtė, Kajus Jesevičius, Saimonas Paspirgėlis, Einius Tarvydas.

Džiugina tai, jog „Skaitymo iššūkis“ tarp Lietuvos skaitytojų populiarina ne tik patį skaitymą, bet ir Lietuvos istoriją, bendravimą, dalinimąsi įspūdžiais apie knygas su draugais ir pažįstamais, o svarbiausia – skatina žmones lankytis bibliotekoje ir atrasti jos lentynose slypinčius turtus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos