baneris leidinys

gimnazistai anglijoje
Nuotr. Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai savo inovatyvias idėjas pristatė ekonomikos ir verslo kalbos renginyje „Verslo idėjų generavimas“.


Spalio 16 d. šeši Šakių „Žiburio“ gimnazistai, lydimi mokytojos Daivos Palukaitienės, dalyvavo integruotame ekonomikos ir verslo kalbos renginyje „Verslo idėjų generavimas“, kuriame 49 komandos iš Kauno regiono pristatė savo inovatyvias idėjas.
 
„EcoLife“ komanda, kurią sudarė Marius Nauburaitis, Simonas Buteikis ir Paulius Bendžiūnas, pristatė naujovišką sporto ir sveikos mitybos centrą, kuris paskirtų mitybos ir sportinės veiklos planus kiekvienam žmogui priklausomai nuo jo poreikių ir galimybių. Evelina Eidikytė, komandos „Paprasta“ atstovė, norėdama palengvinti rūšiavimą ir sumažinti šiukšlinimą, sugalvojo inovatyvią šiukšliadėžę, suskirstytą į kelis skyrius, skirtus plastikui, gamtinėms atliekoms ir popieriui išmesti. Komandos „Unbreakable“ nariai Povilas Užupis ir Valdas Palubinskas pademonstravo naujovišką užpurškiamą apsauginį telefono ekrano stiklą, tinkantį visiems telefonų modeliams ir apsaugantį visą telefoną.

Po idėjų pristatymų komandos turėjo galimybę 30 minučių pasikalbėti su stambių įmonių savininkais ir verslo kūrėjais apie verslo steigimą, jo vystymą, finansų ir rėmėjų paiešką. Vėliau mokiniai klausėsi įdomios ir turiningos paskaitos apie idėjų įgyvendinimą, produkto realizavimą ir pardavimą. Lektoriai aptarė kliūtis, kylančias nuo idėjos sukūrimo momento iki jos įgyvendinimo, ir mokė, kaip jas įveikti.

Renginį vainikavo apdovanojimai. Komandoms išdalintos nominacijos už globaliausią, lietuviškiausią, geriausiai problemą sprendžiančią, inovatyviausią, unikaliausią ir kitas idėjas. Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda „Unbreakable“ buvo apdovanota „Saulės“ gimnazijos nominacija „Už mokslo ir praktikos integraciją“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos