baneris leidinys

gabalis
Nuotr. Didelį įspūdį Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos jaunimui paliko yuotuberis Gediminas Gabalis, geriau žinomas kaip Vėjavaikis.


Šiais mokslo metais Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos bendruomenei nusišypsojo laimė dalyvauti pilietiniame projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, kurį inicijavo žurnalistas Andrius Tapinas ir kampanija „Už saugią Lietuvą“. Projektu siekiama, kad į atokesnių regionų ugdymo įstaigas atvykę žinomi žmonės, papasakoję savo sėkmės istorijas, moksleivius padrąsintų, įkvėptų ir palaikytų siekiant savo svajonių ir tikslų.
 
Spalio pradžioje mokykloje viešėjo yuotuberis Gediminas Gabalis, jaunimui geriau žinomas kaip Vėjavaikis, „Youtube“ išgarsėjęs filmuodamas, kaip žaidžia kompiuterinius žaidimus. Šiandien jis žaidimų kanalo savininkas, turintis 59 tūkst. prenumeratorių. Dauguma jų – 16–20 metų jaunuoliai. Gediminas per mėnesį sulaukia daugiau nei 400 tūkst. vaizdo peržiūrų. Jis visą savo laiką gali skirti vaizdo turinio kūrimui ir viešinimui. Ši veikla jį ir išmaitina.

Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokiniams jis papasakojo apie savo vaikystę, karjeros pradžią ir jos galimybes, diskutavo prevencinėmis temomis.  

Spalio 18 d. mokykloje svečiavosi teisininkė Lina Karvelytė. Jauna, energinga moteris dirba su dideliais tarptautiniais ženklais 100 tūkst. darbuotojų turinčioje įmonėje, gyvena Amsterdame. Įtaigiai, remdamasi savo patirtimi ji pasakojo, kaip svarbu siekti savo svajonių, kaip jai pavyko atrasti savo kelią. Lina kalbėjo apie neišvengiamas nesėkmes siekiant tikslų ir jų svarbą, įgyjamą patirtį. Teisininkė akcentavo būtinybę gerai mokėti savo kalbą, žinoti istoriją, Konstituciją ir pabrėžė, kad materialūs dalykai nėra svarbiausi gyvenime. Ji daug kalbėjo apie mylimo darbo reikšmę, atskleidė, su kokiais iššūkiais versle susiduria moteris.

Gruodžio mėnesį Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje planuojamas dar vienas susitikimas. Šįkart su keliautoju, knygų autoriumi, maratonininku Dainiumi Kinderiu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos