baneris leidinys

Spalio 24–29 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientė Gustė Žukauskaitė dalyvavo Lietuvos–Ukrainos jaunimo ir jaunimo darbuotojų susitikime Ukrainos sostinėje Kijeve, kurį organizavo Ukrainos nacionalinė jaunimo taryba, bendradarbiaudama su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Daugiau nei 20 susitikimo dalyvių turėjo galimybę pažinti Lietuvos ir Ukrainos tradicijas, apsikeisti darbo su jaunimu patirtimi ir metodikomis, dalyvauti įvairiose diskusijose ir seminaruose, kurių metu buvo inicijuojamas efektyvus ryšys tarp dviejų valstybių, taip pat susipažinti su Kijeve veikiančiais jaunimo centrais ir universitetais. Pasiskirstę į dvi grupes, jie diskutavo temomis „Studento dalyvavimas jaunimo politikos formavime“ ir „Nevyriausybinių organizacijų ir jaunimo darbuotojų bendradarbiavimas“.
 
Kiekvienas dalyvis pristatė savo organizaciją, jos veiklą, įvairių užsiėmimų metu atskleidė savo patirtį, pademonstravo savo gebėjimus ir darbo su jaunimu įgūdžius, galėjo teikti  jaunimo politikos rekomendacijas Lietuvos ir Ukrainos ministerijoms.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos