baneris leidinys

gimnazistai vmi
Nuotr. Šakių „Žiburio“ gimnazijos trečiokai ir jų ekonomikos mokytoja Daiva Palukaitienė (antra iš kairės) džiaugėsi sėkme.


Praėjusį trečiadienį Šakių „Žiburio“ gimnazijos trečiokai Agnė Kereišiūtė, Milda Kriščiokaitytė ir Povilas Užupis, lydimi ekonomikos mokytojos Daivos Palukaitienės, dalyvavo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) organizuojamos viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ antrajame etape. Nugalėję varžovus, jie pateko į finalą.
 
Sėkmingai perėjusi pirmąjį etapą ir susigrūmusi su 127 komandomis iš visos Lietuvos, Šakių „Žiburio“ gimnazistų komanda „Kol Kas Laisvi“ (tokį komandos pavadinimą trečiokai pasirinko todėl, kad kol kas yra laisvi nuo mokesčių) pateko į antrąjį etapą. Spalio 31 d. Kaune žiburiečiai sėkmingai atliko trijų turų užduotis ir pateko į finalą, kuriame lapkričio 20 d. Vilniuje susirungs su kitų regionų stipriausiomis komandomis. VMI organizuojamos viktorinos tikslas – ugdyti mokyklų bendruomenių sąmoningumą, gilinant žinias apie mokesčius, jų aktualijas, akcentuojant mokesčių mokėjimo svarbą ir naudą bei šešėlinės ekonomikos žalą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos