baneris leidinys

Penktadienį Zanavykų muziejuje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2019“ pirmasis Šakių rajono ratas, kuriame dalyvavo 23 moksleiviai.

Šiųmetis konkursas skirtas lietuvių tautosakos rinkėjo ir leidėjo Antano Juškos 200 metų sukakčiai paminėti, o jo tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus – dainininkus, muzikantus, pasakorius.
 
Iš 23 konkurse dalyvavusių vaikų ir moksleivių į antrąjį ratą pateko šešiametė Mėta Kazarjan (mokytoja Asta Grigaitienė) iš Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro, šešiametė Gerda Mažeikaitė (mokytoja Audronė Adomaitienė) iš Šakių vaikų lopšelio-darželio „Berželis“, septynmetė Lėja Gidilica ir septyniolikmetė Simona Sprainaitytė (abiejų mokytoja Raimonda Černevičiūtė) iš Griškabūdžio kultūros centro folkloro ansamblio „Užnovietis“, aštuonmetė Miglė Bartkutė (mokytoja Rima Vasaitienė) iš Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro, dešimtmetė Gustė Tamašauskaitė (mokytoja Audronė Adomaitienė) iš Gelgaudiškio kultūros centro, vienuolikmetis Kajus Stanaitis (mokytoja Lina Bakaitienė) ir šešiolikmetis Vaidas Blažiūnas (mokytoja Jolita Zokienė) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos. Jie rajono garbę gins Sūduvos regiono rate, kuris vyks kovo 22d. Prienuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos