baneris leidinys

Šiemet jau dešimtąjį kartą Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus organizavo atviruko ir plakato konkursą, skirtą Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti.

Konkurse dalyvavo 858 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų. Tarp jų ir mūsų rajono vaikai iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Žvirgždaičių progimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos, Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus ir Šakių rajono meno mokyklos Kudirkos Naumiesčio filialo. Vertindama darbus, Lietuvos nacionalinio muziejaus sudaryta komisija atsižvelgė į temos atskleidimą, kūrybiškumą, meninę raišką, techninį sprendimą.
 
Kaip informavo Vinco Kudirkos muziejaus vedėja Irena Zinkevičienė, šį kartą mūsų rajono mokinių darbai nebuvo atrinkti tarp geriausių. Keturi mokiniai buvo paskatinti padėkos raštais – tai Ligita Čepulytė (mokytoja Lina Endriukaitienė) iš Žvirgždaičių progimnazijos, Raminta Šuopytė (mokytoja Meilė Andriukaitienė) iš Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyriaus, Goda Venytė (mokytojas Mindaugas Pauliukas) iš Meno mokyklos Kudirkos Naumiesčio filialo ir Gabrielė Kavaliauskaitė (mokytoja Jūratė Žalnorienė) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

17

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos