baneris leidinys

Paaiškėjo pirmųjų mokyklinių brandos egzaminų (menų ir technologijų) rezultatai. Šiemet egzaminai vyko anksčiau nei praėjusiais metais. Kaip ir kasmet, populiaresnis buvo technologijų egzaminas. Jį rinkosi dvigubai daugiau abiturientų.

Mokyklinį menų brandos egzaminą rinkosi 32 kandidatai, daugiausiai Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijose. Penki mokiniai apsigalvojo ir jo nelaikė. Vidutinis visų laikiusiųjų balas – 8,89 (pernai – 8,91). 15 iš 27 moksleivių įvertinti aukščiausiu balu. 10 iš jų – Kudirkos Naumiesčio gimnazistai. Geriausiai šį egzaminą išlaikė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientai. Jų vidutinis balas – 9,89.
 
Tuo pačiu metu vyko ir technologijų mokyklinis brandos egzaminas. Jį šiemet rinkosi 60 abiturientų, daugiausiai Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje. Aštuoni iš visų kandidatų į jį neatvyko. Vidutinis visų laikiusiųjų balas – 8,63 (pernai – 8,03). 21 iš 52 moksleivių įvertintas aukščiausiu balu. 15 iš jų – Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai, apskritai geriausiai išlaikę šį egzaminą. Bendras išlaikiusiųjų vidurkis – 9,32.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos