baneris leidinys

scenos pavasaris
Nuotr. Šakių „Varpo“ mokyklos dramos studija ir šiemet teatrų šventės žiūrovams negailėjo staigmenų. Viena iš jų – spektaklio „Bulvinė pasaka“ premjera.


Visą savaitę Šakių „Varpo“ mokykloje vyko tarptautinė vaikų ir jaunimo teatrų šventė „Scenos pavasaris 2019“. Tradicinio, nuo mokyklos įkūrimo pradžios gyvuojančio renginio metu visą savaitę mokyklos aktų salėje karaliavo spektakliai. Per penkias dienas žiūrovai išvydo 13 vaidinimų.
 
Teatrų šventė „Scenos pavasaris 2019“ buvo skirta tiek mažesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Šventės metu scenoje pasirodė ne tik mūsų rajono mokyklų teatrų kolektyvai, bet ir svečiai iš Kauno valstybinio lėlių teatro,  Raseinių „Šaltinio“ progimnazijos, Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ ir netgi magijos teatro „DiArchy“. Pirmą kartą į teatrų šventę atvyko Punsko lietuvių kultūros namų jaunių teatras „Kregždė“ su „Amerika pirty“ II veiksmo „Agotukė ir Vincukas“ pastatymu, sukurtu pagal Keturakio komediją (režisierė Jolanta Malinauskaitė-Vektorienė).

Džiugu, kad ir šiemet scenoje pasirodė dažni teatrų šventės dalyviai – Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Griškabūdžio gimnazijos kolektyvai. O Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro paauglių teatras nepraleido nė vieno „Scenos pavasario“ ir kaskart jame pasirodė vis su kitu spektakliu, atspindinčiu šių dienų aktualijas. Šiemet jie žiūrovų verdiktui pateikė vaidinimą „Merginų pasikalbėjimai pagal Mikalojų Vilutį“ (režisierė Vaida Brazaitienė).   

Net keturis spektaklius šiemet parengė „Scenos pavasario 2019“ organizatoriai – Šakių „Varpo“ mokykla ir jos dramos studija (vadovė Vilija Meškaitienė). Pirmadienį teatrų šventę atidarė ir mažuosius žiūrovus sukvietė Šakių „Varpo“ mokyklos „Ketvirtokų teatro“ vaidinimas „Nevala Bertis. Linksmos istorijos iš jo gyvenimo“ (režisierė Aida Kriaučiūnienė). Antradienį žiūrovų laukė staigmena – „Varpo“ mokyklos dramos studijos premjera „Bulvinė pasaka“ (režisierė V. Meškaitienė, choreografė Laura Saunorienė), skirta 5–8  klasių mokiniams. O šiandien tradiciškai šventę vainikuoti pasiruošę net du Šakių „Žiburio“ gimnazijos teatro spektakliai jaunimui. Tai pagal Mariją Korenkaitę sukurtas antikinis vaidinimas „Pabėgimas į Akropolį“ ir komedija „Amerika pirty“ (režisierė V. Meškaitienė, choreografai L. Saunorienė ir Marijanas Staniulėnas), pastatyta pagal to paties pavadinimo Keturakio komediją. Šio spektaklio premjera įvyko prieš porą savaičių Chinon mieste, Prancūzijoje.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

07

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos