baneris leidinys

erasmus varpe
Nuotr. Šakių „Varpo“ mokykloje vieši projekto „Asmenybės lavinimas per judriuosius žaidimus“ partneriai iš Airijos, Lenkijos, Slovėnijos, Graikijos, Prancūzijos ir Ispanijos.

Šakių „Varpo“ mokykla tęsia trejų metų Erasmus+ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Asmenybės lavinimas per judriuosius žaidimus“. Trečiadienį į Lietuvą atvyko jį įgyvendinantys partneriai iš Lenkijos, Slovėnijos, Graikijos, Prancūzijos Ispanijos ir Airijos, kuri koordinuoja šį projektą.
 
Ketvirtadienio rytą susitikę Šakių „Varpo“ mokykloje, projekto partneriai kibo į darbus. Skirtingų šalių atstovai susitiko su mokyklos dramos studijos grupe ir 3–4 klasių mokiniais, vedė jiems pamokas, išradingai pristatė savo šalį.

Po pietų svečius savo kabinete priėmė rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, trumpai pristatęs mūsų kraštą ir jo įžymybes. Didelį įspūdį svečiams paliko apsilankymas Šakių kultūros centre, kur galėjo stebėti Šakių cirko mokyklos artistų pasirodymą, trumpa ekskursija po Šakius ir, žinoma, vakaronė su mokyklos bendruomene. Čia kiekvienas rado bendrą kalbą, juos dominančią temą pokalbiams.

„Džiugu, kad į projektą aktyviai įsitraukė visa mokyklos bendruomenė, ypač mokiniai, surengę svečiams nuotaikingą koncertą, kur reikia, jiems vertėjavę“, – džiaugėsi projekto veiklas Šakių „Varpo“ mokykloje koordinuojanti mokytoja Daiva Mažeikienė.
Penktadienis – paskutinė projektinių veiklų diena, kurią planuojama pradėti įvairiomis dirbtuvėmis ir ekskursijomis po mokyklą bei jos prieigas. Tuomet projekto partneriai planuoja nuveiktų ir būsimų veiklų aptarimą. Jo metu kiekvienos šalies atstovai galės išsakyti savo mintis apie nuveiktus darbus, kaip sekėsi įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, ką ir kur reikėtų keisti ar tobulinti.

Be abejo, svečius numatyta supažindinti ir su lietuviška virtuve: mokyklos valgykloje jie galės paragauti šaltibarščių, cepelinų ir kitų mūsų tradicinių valgių, o Zyplių dvare įsikūrusiuose „Kuchmistruose“ – ir poniškosios virtuvės patiekalų. Taip pat nebus pamirštas ir kultūrinis pažinimas, projekto partneriams bus organizuotos ekskursijos po Kauną ir Vilnių, o šeštadienį jie turės galimybę pasivaikščioti po seniausią šalies kurortą – Druskininkus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

88

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos