baneris leidinys

meno mokykla 58laida
Nuotr. Šakių rajono meno mokyklą šiemet baigė 48 absolventai. Tiesa, ne visi jie atsisveikino su mokykla, kiti sugrįš mokytis išplėstinėse studijose.


Trečiadienio pavakare Šakių rajono meno mokyklos jaunieji menininkai ir jų artimieji rinkosi į Išleistuvių šventę, kuri buvo organizuojama Gelgaudiškio dvare. Šiemet pirmą kartą mokykla atsisveikino su visų trijų skyrių absolventais – muzikantais, dailininkais ir šokėjais.
 
Šiemet Šakių rajono meno mokykla išleido 48 absolventus. Muzikos skyrių baigė 27 mokiniai (24 pagrindinį, du išplėstinį ir vienas mėgėjų ugdymą), surengę savo tėvams ir draugams puikų koncertą. Sausakimšoje dvaro salėje netilpo visi, norintys pasiklausyti jų muzikavimo. Šakių rajono meno mokyklos direktorius Einaras Martinaitis džiaugėsi, kad dalis jų žada sugrįžti ir mokytis išplėstinėse studijose, o gabių muzikantų, kurie su mokyklos baigimu neatsisveikino su savo muzikos instrumentais, mokykla skaičiuoja arti šimto.

Su Dailės skyriumi atsisveikino devyni jaunieji menininkai (aštuoni baigė pagrindinį ir viena išplėstinį ugdymą), Gelgaudiškio dvaro erdvėse surengę savo baigiamųjų darbų pristatymą ir parodą. Dailės mokytoja Lolita Rūgytė pastebėjo, kad jų absolventai jaunėja savo amžiumi, todėl jų darbai savo brandumu skiriasi nuo 18-mečių–19-mečių, tačiau jie visi saviti ir įdomūs. Ji džiaugėsi, kad skyrių baigę absolventai išsineša pakankamą žinių bagažą.

Šokio skyrius šiemet išleido pirmąją laidą, kurią baigė 12 mokinių. Jau rašėme apie jų staigmeną rajono gyventojams – muzikinį spektaklį „Voro vestuvės“, kurį pastatė choreografė Aušra Butkauskaitė-Sederevičienė, puikiai įvertinusi savo šokėjų profesionalumą. Pirmąją laidą išlydėję mažieji šokėjai surengė jiems staigmeną – šokį, po kurio tiesiai šviesiai išrėžė: „Gera vieta niekada tuščia nelieka!“

Šakių rajono meno mokyklos direktorius E. Martinaitis ir jo pavaduotoja Ramunė Valaitienė įteikė absolventams padėkos raštus už labai gerą mokymąsi, puikius pasirodymus konkursuose ir kitose veiklose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos