baneris leidinys

Rugpjūčio 26 d. baigėsi antrasis priėmimo į profesines mokyklas etapas. Kaip informavo Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, visos grupės tiek įgijusiems pagrindinį, tiek ir vidurinį išsilavinimą jų skyriuje jau sukomplektuotos.

Pasak MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėjos, į valstybės finansuojamas vietas skyriuje priimta 130 moksleivių. Iš viso nuo rugsėjo 1 d. čia profesiją įgis 240 asmenų. Šiais metais populiariausia pardavėjo (sudarytos net dvi šios programos grupės) ir socialinio darbuotojo specialybės. M. Jurgilienės teigimu, kadangi grupės formuojamos iš 15 moksleivių, dvi laisvos vietos yra neužimtos tik vienos specialybės programoje.
 
M. Jurgilienė priminė, kad bus vykdomas ir žiemos priėmimas, tad nespėjusieji vasarą pateikti prašymų tai galės padaryti po keleto mėnesių. Žiemos priėmimo metu bus pasiūlyta įgyti slaugytojo padėjėjo ir staliaus specialybes, kurioms poreikis buvo išsakytas per vieną iš Verslo pusryčių susitikimų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos