baneris leidinys

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis, praėjusius mokslo metus rajono bendrojo lavinimo mokyklose pradėjo 279, o baigė 275 dešimtokai. Po vasaros paaiškėjo, kad mokslus trečioje gimnazijos klasėje tęsia 220 moksleivių (79,6 proc. nuo visų, baigusių 10 klasę).

Statistiniai duomenys rodo, kad kasmet daugiau nei du trečdaliai dešimtokų siekia vidurinio išsilavinimo. Ne išimtis ir šie mokslo metai. Didžioji dauguma moksleivių mokslus tęsia savo rajono švietimo įstaigose: 110 – Šakių „Žiburio“ gimnazijoje, 39 – Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje, 13 Lukšių Vinco Grybo gimnazijos Gelgaudiškio skyriuje, 31 – Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje, 20 – Griškabūdžio gimnazijoje. Keletas jaunuolių išvyko mokslų tęsti į kitų miestų švietimo įstaigas: vienas – į Vilkyškių gimnaziją, šeši – į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją.
 
Profesijas rinkosi 43 moksleiviai. Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje mokslus pasirinko 17, Kauno technikos profesinio mokymo centre – devyni, Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje – šeši, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre – trys, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre – du moksleiviai. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre, Kauno informacinių technologijų mokykloje, Šilutės profesinio mokymo centre, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymosi centre, Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje mokosi po vieną moksleivį iš Šakių rajono.

Kartoti kurso liko du moksleiviai. Pradėjo dirbti trys, išvyko į užsienį du jaunuoliai, keturi, baigę 10 klasę, nesimoko ir nedirba.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos