baneris leidinys

zemaityte
Laikinai Slavikų pagrindinei mokyklai vadovaujanti Rita Dainelienė (dešinėje) padėkojo dešimtokei Karolinai Žemaitytei (centre) už gerus mokymosi rezultatus ir atstovavimą mokyklai olimpiadose bei konkursuose. D. Pavalkio nuotr.


Ketvirtadienį Slavikų pagrindinės mokyklos bendruomenė susirinko pasidžiaugti pirmojo pusmečio rezultatais, prisiminti nuveiktus darbus, renginius ir keliones. Šis padėkos renginys buvo skirtas iš Žiūrių kaimo kilusiam, o dabar Amerikoje gyvenančiam Slavikų krašto geradariui ir mokyklos rėmėjui Albinui Markevičiui, švenčiančiam 90 metų jubiliejų.
 
Linksmybių ir sveikinimo žodžių renginyje netrūko. Scenoje sukosi šokėjai, skambėjo moksleivių dainos, gitara pritariant mokytojai Skirmutei Janulaitienei. Ji renginio metu buvo apdovanota rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštu. Slavikų Pranciškaus Petro Būčio skautai, vadovaujami Auksės Kriščiokaitienės, įnešė angelų statulėles, kurios kartu su padėkos raštais nusileido į buvusio ilgamečio direktoriaus Juozo Rakicko, A. Markevičiaus giminaičio Šarūno Konkulevičiaus, Slavikų bendruomenės centro pirmininkės Renatos Baltrušaitienės rankas. Angelas ir padėka buvo skirta ir mokyklos buhalterei Dalei Šlėderienei, deja, negalėjusiai atvykti į padėkos renginį. Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė, šiuo metu laikinai vadovaujanti ir Slavikams, už įdomias idėjas padėkojo Slavikų pagrindinės mokyklos dailės mokytojai Galinai Sniečkuvienei.

Nebuvo pamiršti ir jaunesnieji mokyklos bendruomenės nariai. Už gerus mokymosi rezultatus ir atstovavimą mokyklai olimpiadose bei konkursuose angelo statulėlėmis ir padėkos raštais apdovanota Slavikų pagrindinės mokyklos dešimtokė Karolina Žemaitytė ir šeštokas Jokūbas Kriaučiūnas, kuris sėkmingai dalyvauja ir popamokinėje veikloje, ir dviratininkų varžybose. Džiugu, kad matoma ir kitų mokinių veikla: Evelina Mozūraitytė pagerbta už aktyvų dalyvavimą skautų veikloje, Laurai Sandargaitei padėkota už atstovavimą Slavikų mokyklai rajono moksleivių taryboje, Audrius Bernotavičius įvertintas už knygų skaitymą, Gabija Žilionytė apdovanota už sėkmingą dalyvavimą konkursuose.

Mokyklos bendruomenė padėkojo ir aktyvioms mamoms – Neringai Žilionienei, Raimondai Šuikienei, ir auksarankiams slavikiečiams – Mykolui Pratašiui, Vilmantui Žemaičiui, Eligijui Mozūraičiui, Sauliui Leškevičiui bei Justui Sandargui, gelbstintiems mokyklos tvarkyme ir įvairių renginių metu. Dovanų atsivežė ir Š. Konkulevičius, išdalijęs gausybę knygų Slavikų pagrindinės mokyklos moksleiviams. Tad nė vienas, garsinęs savo mokyklą, neliko užmirštas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos