baneris leidinys

plansetes
Kad būtų užtikrintas nuotolinis mokymas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Šakių rajono ugdymo įstaigoms skyrė 290 planšečių.

Antradienį priemonės parvežtos iš Vilniaus, o trečiadienį pradėtos dalinti. Tiesa, pasak savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gintaro Demeniaus, visgi pilnai poreikis patenkintas nebus – visapusiškam moksleivių aprūpinimui mokyklos buvo pateikusios 323 priemonių poreikį.
 
Daugiausiai planšečių turėtų gauti „Varpo“ mokykla – 69, Kudirkos Naumiesčio gimnazija –39, Kidulių pagrindinei mokyklai numatyta skirti 30 planšečių. Mažiausiai, po penkias planšetes, turėtų gauti Lekėčių ir Kriūkų mokyklos-daugiafunkciai centrai bei Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras. Tokios mokyklos, kuriai nereikėtų nė vieno kompiuterio ar planšetės, rajone nebuvo.

Vykdant nuotolinį mokymą reikiamos priemonės bus suteiktos moksleiviams, o pasibaigus nuotoliniam mokymui jos liks ugdymo įstaigoms.

Tiesa, dar balandžio 9d. Kultūros ministerija paskelbė, kad kartu su Nacionaline biblioteka atsiliepė į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kreipimąsi ir artimiausiu metu Lietuvos mokyklas pasieks 3100 naujų stacionarių kompiuterių, kurie bus skirti ugdymo procesui vykdyti. Šią įrangą bibliotekos, tarp kurių ir Šakių viešoji biblioteka, gavo dalyvaudamos projekte. Taigi buvo nuspręsta kompiuterius laikinai paskolinti ugdymo įstaigoms, tiesa, kaip pripažino Nacionalinės bibliotekos atstovai, prieš ištransliuodami šią informaciją, jie apie tokį savo sprendimą neinformavo Lietuvos bibliotekų.

Kaip patikslino Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė, oficialų raštą iš Nacionalinės bibliotekos dėl tokio ministerijos sprendimo ji gavo prieš pat Velykas.

„Kaip suprantu, šį raštą gavo ir rajono savivaldybė. Kol kas dar nesiteiravau, ar yra mūsų ugdymo įstaigose kompiuterių poreikis. Pati kažkokio signalo dėl kompiuterių poreikio aš iki švenčių negavau. Sprendimą kompiuterius panaudoti valstybės tikslais priėmė ministerija, jei bus poreikis, kompiuterius duosime“, – paaiškino įstaigos vadovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos