baneris leidinys

mokytojai simtukininkai
Šiais metais už gautus šimtukus premijomis paskatinti ne tik abiturientai, bet ir jų mokytojai. D. Pavalkio nuotr.

Šiais metais rajone šimtukų derlius buvo gausus kaip reta – 16 šimtukų, 14 abiturientų, kuriuos mokė septyni skirtingų dalykų mokytojai. Penktadienį, savivaldybės tarybai pritarus, tiek abiturientams, tiek mokytojams (jiems pirmą kartą) skirtos piniginės premijos, padėkota už pasiektus rezultatus.
 
Už kiekvieną šimtuką vienam abiturientui skirta po 200 eurų premija, o kiekvienam mokytojui už vieną šimtuką – po 100 eurų.

Premijos buvo įteiktos „Žiburio“ gimnazijos abiturientams Karoliui Žukauskui, Kamilei Bakšytei, Martynui Čereškevičiui, Godai Endzelytei, Nojui Naujokaičiui, Miglei Plioplytei, Rūtai Šimkutei, Povilui Užupiui bei juos mokusiems mokytojams – Audronei Cibulskienei, Raimondai Navickienei, Rimantui Navickui ir Jonui Jokimaičiui; Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientams Mildai Čebanauskaitei, Ignui Kasparaičiui, Kristupui Kurui, Justei Mickevičiūtei ir Ievai Naravaitei bei jų mokytojams Irmai Martinaitienei ir Antanui Burkšaičiui bei Griškabūdžio gimnazijos abiturientei Giedrei Račiulaitytei ir mokytojai Audronei Zymonienei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos