baneris leidinys

Tarptautinę mokytojo dieną pedagogams netrūko padėkų, nors bendras renginys nebuvo organizuotas. Užtat valdžios atstovai į kai kurias įstaigas vyko individuliai, įteikė padėkas, skyrė sveikinimo žodžius. Keturi rajono mokytojai pagerbti ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus pasirašytomis padėkomis profesinės šventės proga už nuoširdų darbą įvertinti Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Lilija Liutvinienė, Griškabūdžio gimnazijos direktorius Arūnas Šalnaitis, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro vedėja Genė Žilinskienė ir „Varpo“ mokyklos mokytoja metodininkė Vitalija Venienė.
 
Nors bendras renginys, koks vykdavo ankstesniais metais, mokytojams rajone ir nesurengtas, tačiau norėdami parodyti dėmesį valdžios atstovai: meras, vicemeras, Švietimo, kultūros ir sporto vedėjas bei specialistai, vyko į atskiras įstaigas ir sveikino mokytojus. Iš viso buvo išdalintos 66 padėkos – 30 mero Edgaro Pilypaičio, 36 – nuo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Elvydo Pauliukėno.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos